^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajdy turystyczne

Bardzo ważną częścią funkcjonowania Automobilklubu Leszczyńskiego są działania na rzecz mieszkańców regionu leszczyńskiego i gostyńskiego. Do tych inicjatyw należą między innymi rajdy turystyczne. Należą do nich Rajd Pań, Rajd WORD oraz Rajd Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza tym wielką gratką dla miłośników motoryzacji jest Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany co roku we współpracy z Zamkiem w Rydzynie.

Rajd Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku w styczniu Automobilklub Leszczyński czynnie włącza się w akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Proponujemy odbiorcom naszej inicjatywy alternatywną opcję wspierania akcji, łączącą działalność charytatywną i sport, a przez to również dobrą zabawę. Wszystkie pieniądze zbierane od uczestników w ramach wpisowego są przeznaczane na coroczny cel akcji

Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany co roku w długi weekend majowy, we współpracy z Zamkiem w Rydzynie. Na to wydarzenie zjeżdżają kierowcy z całej Polski, będący szczęśliwymi posiadaczami aut z ponad 25 letnim stażem.

Rajd Dziecka. Od kilku już lat organizujemy samochodową imprezę turystyczną z myślą o najmłodszych uczestnikach ruchu drogowego. Oprócz głównego zadania, jakim jest precyzyjne przejechanie trasy i wykonanie wyznaczonych działań, na dzieci czeka moc atrakcji i nagród.

Rajd WORD to impreza organizowana we wrześniu wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.


Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.