^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

Wspierają nas:
 
 
Logo Ministerstwo Sportu i Turystyki Logo Polski Fundusz Sportowy
 
herb leszna transparent        logo kolor niesymetr

 

 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

 
Promotorzy serii:


 

Rajd Dziecka, czyli zabawa na całego

wtorek, 21 maj 2024 22:53
Rajd Dziecka, czyli zabawa na całego

Rajd Dziecka to z całą pewnością nasza ulubiona impreza turystyczna. Lubimy ją ze względu na super atmosferę, mnóstwo uśmiechu oraz to, że wszyscy uczestnicy zostają do końca (a nie zawsze tak jest!). Mamy więc okazję poznać Was, porozmawiać i wspólnie cieszyć się z tego wydarzenia.

Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na kolejny Rajd Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca w godzinach 9:00 - 15:00.

Załogi wystartują z Rynku z Lesznie, żeby zakończyć zmagania na Ranczo Smyczyna. Zaplanowaliśmy sporo atrakcji na ten dzień, więc jeśli nigdy nie próbowaliście swoich sił w imprezach turystycznych, to lepszej okazji nie będzie. Oprócz klasyfikacji rajdowej, wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w dodatkowych konkurencjach i wygrać atrakcyjne nagrody. Tego dnia nikt nie wyjedzie bez upominku!

Wpisowe od załogi (bez względu na liczbę dzieci) wynosi 150 zł. W ramach wpisowego znajduje się dostęp do atrakcji oraz poczęstunek na mecie dla wszystkich członków załogi.

Zainteresowanych udziałem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

>>Regulamin Uzupełniający<<

>>Formularz zgłoszeniowy<<

Motoryzacyjne zabytki na starcie

poniedziałek, 13 maj 2024 23:42
Motoryzacyjne zabytki na starcie

Za nami kolejna piękna, dwudniowa impreza, a to za sprawą wyjątkowych pojazdów, które bardzo licznie (ponad 60 zabytkowych samochodów i motocykli!) stawiły się na starcie XXI Rajdu Pojazdów Zabytkowych, organizowanego przez Zamek SIMPw Rydzynie.

My odpowiadaliśmy za część sportową tego wydarzenia. Poniżej przedstawiamy wyniki w klasie samochodowej oraz motocyklowej.

WYNIKI:

>>klasyfikacja motocyklowa<<

>>klasyfikacja samochodowa<<

Rajd WOŚP - płuca po pandemii - jedziemy dla dzieci i dorosłych

piątek, 12 styczeń 2024 10:11
Rajd WOŚP - płuca po pandemii - jedziemy dla dzieci i dorosłych

Jak każdego roku włączamy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując Rajd WOŚP. Startujemy w niedzielę 28 stycznia z leszczyńskiej starówki. Od 9:30 do 10:30 przyjmujemy załogi, o 10:45 przeprowadzimy odprawę, tak żeby o 11:00 pierwsza załoga mogła wyruszyć w drogę. W tym roku po raz pierwszy zorganizujemy licytację wybranych numerów startowych: 1, 23 (bo 23. Rajd WOŚP) i 32 (bo 32. finał WOŚP).

Całość wpisowego w wysokości 100 zł od załogi zasili konto Orkiestry. Zachęcamy do udziału i wcześniejszych zapisów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Regulamin uzupełniający<<

>>WYNIKI RAJDU<<

Walne Zebranie Klubu

poniedziałek, 08 styczeń 2024 22:00
Walne Zebranie Klubu

2 lutego (piątek) o godzinie 18:00 w Restauracji Trasowa w Lesznie (ul. Gronowska 2) odbędzie się Walne Zebranie Klubu.

Zapraszamy wszystkich członków Automobilklubu Leszczyńskiego, którzy opłacili składki członkowskie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie krótkiego formularza >> WYPEŁNIJ FORMULARZ

Herbi Mistrzem Polski w GSMP

środa, 20 wrzesień 2023 22:29
Herbi Mistrzem Polski w GSMP

Fantastyczne wieści dotarły do nas dzisiaj prosto z trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. HERBI - znany zawodnik naszego Klubu zdoby tytuł Mistrza Polski w klasie 4a. Serdecznie gratulujemy!

Kilka ujęć z odcinka w Prządkach można obejrzeć tutaj: ZOBACZ.

Rajd Pojazdów Zabytkowych - zakończenie wakacji w Smyczynie

piątek, 12 maj 2023 17:08
Rajd Pojazdów Zabytkowych - zakończenie wakacji w Smyczynie

Uwaga wszyscy szczęśliwi posiadacze pojazdów zabytkowych! W ostatni weekend wakacji, 26-27 sierpnia organizujemy Rajd Pojazdów Zabytkowych. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy urokliwe Ranczo Smyczyna. Już teraz zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zarezerwowania miejsca w gronie uczestników.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Regulamin<<

WYNIKI: >>klasyfikacja motocyklowa<< >>klasyfikacja samochodowa<<

Nasz ulubiony rajd - Rajd Dziecka

wtorek, 09 maj 2023 10:11
Nasz ulubiony rajd - Rajd Dziecka

W niedzielę 28 maja zapraszamy na Rajd Dziecka. Jest to nasza ulubiona impreza turystyczno-samochodowa. Za każdym razem organizujemy ją z wielką przyjemnością, bo dziecięce zaangażowanie i radość udzielają się nam wszystkim. W tym roku po raz kolejny wspiera nas Miasto Leszno, dzięki czemu możemy zapewnić szereg atrakcji zarówno tym młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Spotykamy się o 9:00 w leszczyńskim Ratuszu. Tam wydawane będą dokumenty i numery startowe. O 9:40 odbędzie się odprawa, omówienie trasy i zasad panujących na rajdzie. O 10:15 planujemy start pierwszej załogi. Uczestnicy wyruszą urokliwą trasą prowadzącą przez zakątki regionu leszczyńskiego, realizując po drodze zadania turystyczne oraz konkurencje sprawnościowe. Meta zlokalizowana będzie na Ranczo Smyczyna, gdzie załogi otrzymają ciepły posiłek. Tam dzieci wezmą również udział w konkurencjach sportowych. Dla wszystkich biorących w nich udział przewidzieliśmy nagrody. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i zakończenie imprezy przewidujemy około godziny 15:00.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Rajdzie Dziecka prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Koszt wpisowego to 150 zł od załogi, płatne przy odbiorze dokumentów (przed startem).

>>Regulamin uzupełniający<<

>>Formularz zgłoszeniowy<<

Pechowa inauguracja sezonu dla Sary Kałuzińskiej

środa, 05 kwiecień 2023 09:39
Pechowa inauguracja sezonu dla Sary Kałuzińskiej

W dniach 1-2 kwietnia na Autodrom Słomczyn pod Warszawą zawodnicy Mistrzostw Polski Rallycross zainaugurowali sezon wyścigowy. Jedną z uczestniczek klasy Seicento Cup była reprezentantka Automobilklubu Leszczyńskiego – 19 letnia Sara Kałuzińska.

startPoprzedni artykuł12345678910Następny artykułkoniec
Strona 1 z 26
Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.