^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

 Wspierają nas:

 
herb leszna transparent        logo kolor niesymetr

 

 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Herbi Mistrzem Polski w GSMP

środa, 20 wrzesień 2023 22:29
Herbi Mistrzem Polski w GSMP

Fantastyczne wieści dotarły do nas dzisiaj prosto z trasy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. HERBI - znany zawodnik naszego Klubu zdoby tytuł Mistrza Polski w klasie 4a. Serdecznie gratulujemy!

Kilka ujęć z odcinka w Prządkach można obejrzeć tutaj: ZOBACZ.

Rajd Pojazdów Zabytkowych - zakończenie wakacji w Smyczynie

piątek, 12 maj 2023 17:08
Rajd Pojazdów Zabytkowych - zakończenie wakacji w Smyczynie

Uwaga wszyscy szczęśliwi posiadacze pojazdów zabytkowych! W ostatni weekend wakacji, 26-27 sierpnia organizujemy Rajd Pojazdów Zabytkowych. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy urokliwe Ranczo Smyczyna. Już teraz zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zarezerwowania miejsca w gronie uczestników.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Regulamin<<

WYNIKI: >>klasyfikacja motocyklowa<< >>klasyfikacja samochodowa<<

Nasz ulubiony rajd - Rajd Dziecka

wtorek, 09 maj 2023 10:11
Nasz ulubiony rajd - Rajd Dziecka

W niedzielę 28 maja zapraszamy na Rajd Dziecka. Jest to nasza ulubiona impreza turystyczno-samochodowa. Za każdym razem organizujemy ją z wielką przyjemnością, bo dziecięce zaangażowanie i radość udzielają się nam wszystkim. W tym roku po raz kolejny wspiera nas Miasto Leszno, dzięki czemu możemy zapewnić szereg atrakcji zarówno tym młodszym, jak i starszym uczestnikom.

Spotykamy się o 9:00 w leszczyńskim Ratuszu. Tam wydawane będą dokumenty i numery startowe. O 9:40 odbędzie się odprawa, omówienie trasy i zasad panujących na rajdzie. O 10:15 planujemy start pierwszej załogi. Uczestnicy wyruszą urokliwą trasą prowadzącą przez zakątki regionu leszczyńskiego, realizując po drodze zadania turystyczne oraz konkurencje sprawnościowe. Meta zlokalizowana będzie na Ranczo Smyczyna, gdzie załogi otrzymają ciepły posiłek. Tam dzieci wezmą również udział w konkurencjach sportowych. Dla wszystkich biorących w nich udział przewidzieliśmy nagrody. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i zakończenie imprezy przewidujemy około godziny 15:00.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Rajdzie Dziecka prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Koszt wpisowego to 150 zł od załogi, płatne przy odbiorze dokumentów (przed startem).

>>Regulamin uzupełniający<<

>>Formularz zgłoszeniowy<<

Pechowa inauguracja sezonu dla Sary Kałuzińskiej

środa, 05 kwiecień 2023 09:39
Pechowa inauguracja sezonu dla Sary Kałuzińskiej

W dniach 1-2 kwietnia na Autodrom Słomczyn pod Warszawą zawodnicy Mistrzostw Polski Rallycross zainaugurowali sezon wyścigowy. Jedną z uczestniczek klasy Seicento Cup była reprezentantka Automobilklubu Leszczyńskiego – 19 letnia Sara Kałuzińska.

Sara Kałuzińska wraca do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Rallycross

czwartek, 30 marzec 2023 09:32
Sara Kałuzińska wraca do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Rallycross

19-letnia Reprezentantka Automobilklubu Leszczyńskiego w najbliższy weekend wraca do rywalizacji na Rallycrossowych torach. Sezon zostanie zainaugurowany na Autodromie Słomczyn pod Warszawą. Sara podobnie jak w dwóch poprzednich sezonach wystartuje w klasie Seicento Cup z numerem 640 przy wsparciu leszczyńskiego zespołu BieRni Motorsport.

Jest zima, jest Yeti

poniedziałek, 20 luty 2023 12:24
Jest zima, jest Yeti

W tym roku wyjątkowo łatwo było przegapić (przynajmniej w naszych okolicach), że jest zima! My jednak nie zapomnieliśmy, dlatego, aby tradycji stało się zadość organizujemy naszą zimową, KJSową imprezę, czyli Rajd Yeti. Zarezerwujcie w kalendarzach niedzielę, 12 marca. Startujemy o godzinie 10:00. Odprawa odbędzie się pół godziny wcześniej w bazie rajdu, czyli wieży sędziowskiej przy Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie (ul. Strzelecka 11).

Zainteresowanych udziałem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uzupełniającym oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

>>Regulamin uzupełniający<<

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Lista zgłoszonych załóg<<

>>Próby<<

WYNIKI: Klasyfikacja generalna, Klasa 3, Klasa 4, Klasa 5

Rajd WOŚP - Jedziemy, żeby wygrać z sepsą

sobota, 14 styczeń 2023 23:10
Rajd WOŚP - Jedziemy, żeby wygrać z sepsą

Jest styczeń (mimo, że pogoda za oknem wskazujena coś zupełnie innego), a jak styczeń to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a jak Orkiestra gra, to my jedziemy! Dlatego zapraszamy serdecznie na kolejną edycję Rajdu WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia.

Tym razem celem WOŚPu jest walka z sepsą, czyli zespołem objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Problem dotyczy zarówno małych, jak i dużych pacjentów. Z wielką dumą wspólnie z uczestnikami Rajdu dorzucimy swoją cegiełkę do tego szczytnego celu, przekazując na konto WOŚP całość wpisowego zebranego od załóg. W tym roku wysokość wpisowego wynosi 100 zł.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz zapoznania się z Regulaminem Uzupełniającym.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Regulamin uzupełniający<<

Rajd Andrzejkowy 2022

środa, 19 październik 2022 12:23
Rajd Andrzejkowy 2022

Jesień zadomowiła się na dobre, sezon kartingowy dobiegł końca, co nie oznacza, że zwalniamy tempa! Już 20 listopada zapraszamy na Rajd Andrzejkowy, czyli Konkursową Jazdę Samochodem, przeznaczoną dla kierowców nieposiadających licencji, którzy chcą się pościgać własnym samochodem i powalczyć o najlepsze czasy na próbach sprawnościowych.

Koniecznie zapiszcie tę datę w kalendarzach, a jeśli chcecie wystartować to prosimy serdecznie o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz zapoznanie się z Regulaminem Uzupełniającym imprezy.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Lista zgłoszonych załóg<<

>>Regulamin uzupełniający<<

>>Próby<<

startPoprzedni artykuł12345678910Następny artykułkoniec
Strona 1 z 26
Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.