^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

Wspierają nas:
 
 
Logo Ministerstwo Sportu i Turystyki Logo Polski Fundusz Sportowy
 
herb leszna transparent        logo kolor niesymetr

 

 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

 
Promotorzy serii:


 

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego to jeden z filarów naszej działalności. Dbamy zarówno o to, aby przygotować najmłodszych do uczestnictwa w tym ruchu, jak i doskonalić umiejętności starszych w tym zakresie.

Realizujemy te cele m.in. poprzez współorganizację turniejów rowerowych BRD, egzaminów na kartę rowerową czy doskonalenie techniki jazdy. Do ostatniej z wymienionych aktywności służą specjalnie przystosowane samochody na trolejach, które symulują jazdę w poślizgu. Taka umiejętność jest szczególnie przydatna w warunkach mroźnej zimy. 

 

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.