^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

 Wspierają nas:

 
herb leszna transparent        logo kolor niesymetr

 

 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Miasto Leszno wspiera naszych zawodników

środa, 18 październik 2023 13:40

Już w najbliższy weekend odbędą się ostatnie zawody kartingowe w sezonie sportowym 2023.

Dla wielu zawodników był to intesywny rok pełen wyzwań. Z pewnością może tak stwierdzić Iwo Beszterda z naszego Automobilklubu, który w tym roku był dodatkowo wspierany przez Miasto Leszno.

W 2023 roku Iwo rozpoczął starty w kategorii seniorskiej OK, a doświadczenie mógł zdobywać na takich międzynarodowych zawodach jak: Kartingowe Mistrzostwa Europy - FIA Karting European Championship, Kartingowe Mistrzostwa Świata - FIA World Championship oraz 2023 Euro Series Champions of the Future. Na torach w Czechach, Danii i Włoszech Iwo reprezentował nie tylko Automobilklub Leszczyński, ale również Miasto Leszno, które wsparło finansowo naszego zawodnika. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i z całego kartingowego serca dziękujemy!

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.