^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

 Wspierają nas:

 
herb leszna transparent        logo kolor niesymetr

 

 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Leszczynianie wracają na tor!

piątek, 13 maj 2022 07:41

Po zimowej przerwie leszczyński zespół wyścigowy BieRni Motorsport wraca do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Endurance 2022. Podobnie jak w minionym sezonie, w którym duet Tomasz Biernat/Mateusz Tabaka wywalczył wicemistrzostwo Polski w klasie D4 1400, zespół zasiądzie za kierownicą Kia Picanto z numerem 69 w tej samej klasie.

Do dwójki kierowców z Leszna, dołączy reprezentantka Automobilklubu Leszczyńskiego, która w tym sezonie rywalizuje w Mistrzostwach Polski Rallycross – Sara Kałuzińska. Do tej pory rozegrano 2 rundy Mistrzostw Polski Rallycross, w których Sara zajęła dwa razy miejsca w czołowej 10.

Trójka kierowców z Automobilklubu Leszczyńskiego już w piątek, 13 maja, rozpoczyna pierwszy weekend wyścigowy. Dodatkowo, w tym sezonie Mateusz Tabaka będzie rywalizował w wyścigach sprinterskich w klasie D4 1400.

Zespół BieRni Motorsport w sezonie 2022 wspierają: T&T ProEnergy, Energy5, NBNS, SAJ Polska, Tabaka Dynamic.

Trzymamy kciuki!

 

 

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.