^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Czas na zabawę, czas na Rajd Dziecka

wtorek, 17 maj 2022 14:26

Dostajemy od Was coraz więcej pytań o tegoroczny Rajd Dziecka, więc z wielką radością informujemy, że impreza odbędzie się w niedzielę, 29 maja. Nie moglibyśmy przecież zapomnieć o naszych małych i trochę większych milusińskich.

Zapisujcie datę w kalendarzach, a przy okazji wypełnijcie również formularz zgłoszeniowy. 

>>Wyniki - klasyfikacja generalna<<

 

Zgodnie z zapowiedziami zmieniamy lokalizację startu i mety naszego rajdu. Tym razem wystartujemy prosto z leszczyńskiej starówki, a przyjmowanie załóg i odprawa odbędą się w Kawiarni w Ratuszu na Rynku Lesznie. Nastomiast metę i zakończenie imprezy zaplanowaliśmy w bardziej kameralnym niż dotychczas miejscu - na Ranczo Leśna Polana w Dąbczu. Mamy nadzieję, że te zmiany pozwolą nam się lepiej zintegrować i miło spędzić czas!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego oraz zapoznanie się z Regulaminem uzupełniającym dostępnym poniżej.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

>>Lista zgłoszonych załóg<<

>>Regulamin uzupełniający<<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.