^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd Pojazdów Zabytkowych 2021

poniedziałek, 10 maj 2021 23:11

Jeśli Wam również tak jak nam brakowało widoku zabytkowych zdobyczy motoryzacji, to pewnie ucieszy Was wiadomość, że 15-16 maja organizujemy wspólnie z Zamkiem w Rydzynie kolejną edycję Rajdu Pojazdów Zabytkowych. Jest to niepowtarzalna okazja dla załóg do zaprezentowania swoich pojazdów oraz wzięcia udziału w turystycznej wyprawie po zakątkach ziemi leszczyńskiej, a dla fanów aut i motocykli do przyjrzenia się z bliska tym prawdziwym cudeńkom, niespotykanym już na codzień na polskich drogach.

Zachęcamy zatem do majowych spacerów szczególnie w dwóch lokalizacjach - Zamek w Rydzynie oraz Rynek w Lesznie. W tych miejscach będzie sporo czasu na pooglądanie, pozachwycanie się, czy zrobienie zdjęć.

Natomiast jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem zabytkowego pojazdu i chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako uczestnik, zbierz załogę (kierowca + pilot) i zgłoś się do Zamku SIMP w Rydzynie, który przyjmuje zgłoszenia (pl. Zamkowy 1, Rydzyna, tel.: 65 529 50 40, 603 517 817, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Rajd Pojazdów Zabytkowych jest rajdem turystycznym, który polega na przejechaniu trasy zgodnie z opisem i wykonanie po drodze zadań zaplanowanych przez organizatora. Sprawdź również Regulamin Uzupełniający imprezy >TUTAJ

Szczegółowy program dwudniowego wydarzenia wygląda następująco:

SOBOTA 15 MAJA, ZAMEK W RYDZYNIE:

rejestracja pojazdów 8:00-9:00
badanie techniczne 9:00-11:00 
odprawa 11:00
parada pojazów 11:30
start pierwszej załogi 12:00
biesiada przy ognisku 19:00

 

 

 

 

 

NIEDZIELA 16 MAJA, RYNEK W LESZNIE:

pokaz pojazdów i konkurs publiczności 12:00-14:00

 

 

 

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.