^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Nasze wsparcie dla WOŚP

niedziela, 31 styczeń 2021 19:25

Ani pandemia, ani zmieniona formuła rajdu, ani zimowe warunki na drodze nie powstrzymały nas przed pojechaniem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na dodatek pobiliśmy wszystkie dotychczasowe Rajdy WOŚP zarówno po względem liczby uczestników, jak i zebranej kwoty. W niedzielnym XX Rajdzie WOŚP wzięły udział 23 załogi, a wspólnie uzbieraliśmy 1750 zł (kwota przekazana przez załogi w ramach wpisowego) na tegoroczny cel Orkiestry, czyli dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Trzy pierwsze załogi, które osiągnęły najlepszy wynik: Marcin Piwoński i Maja Piwońska (I miejsce), Paweł Wejs i Tomasz Stotko (II miejsce), Krzysztof Samol i Agata Samol (III miejsce) zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na odbiór pucharów i dyplomów w siedzibie naszego Automobilklubu w Lesznie przy ul. Strzeleckiej 7.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział! Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych rajdach.

WYNIKI XX RAJDU WOŚP

WZORCOWA KARTA DROGOWA

fot. Anna Kornecka

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.