^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd WOŚP w nowej formule

czwartek, 21 styczeń 2021 07:51

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny 31 stycznia, a my jedziemy razem z nią. Pandemia pandemią ale Rajd WOŚP odbyć się musi, bo zbieramy na ważny cel!

Mając na uwadze różne zagrożenia i obawy części z Was, w tym roku zmieniliśmy formułę tak, aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo. Nie będzie tradycyjnej bazy, start i meta odbędą się w widełkach czasowych, a karty drogowe będziecie wrzucać do specjalnej skrzynki. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Wam do gustu i pojedziecie z nami i z WOŚPem dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kliknijcie w "Czytaj dalej...", aby dowiedzieć się szczegółów i zapisać się na rajd.

Rajd WOŚP 2021 krok po kroku:

KROK 1 - ZGŁOSZENIA I WPISOWE

Wypełnij formularz zgłoszeniowy online dostępny TUTAJ do 30.01 do godziny 19:00.

Wpłać wpisowe w wysokości minimum 50 zł na eSkarbonkę WOŚPu dostępną TUTAJ

W naszym imieniu skarbonkę założył Mariusz Zakrzewski. Jeśli serce Wam podpowiada, że 50 zł to za mało to śmiało możecie przelać więcej.

WAŻNE: po wskazaniu kwoty i sposobu płatności, wpiszcie w okienko na imię „RAJD WOŚP nazwisko kierowcy/nazwisko pilota” i zaznaczcie opcję „Chcę, aby moje imię było widoczne”. Wasze zgłoszenia zostaną zaakceptowane dopiero w momencie wpłaty wpisowego. Nie musicie przesyłać nam potwierdzenia przelewu, zobaczymy je na wirtualnej skarbonce jeśli tylko wpiszecie tam swoje nazwiska.

 

KROK 2 - ODPRAWA

W sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się odprawa załóg w formie online.

Link do spotkania prześlemy pół godziny wcześniej na maile podane w formularzu zgłoszeniowym.

 

KROK 3 - RAJD

W niedzielę, 31 stycznia, około godziny 9:00 wyślemy wam wszystkie materiały, których potrzebujecie, żeby wystartować w Rajdzie. Musicie je wydrukować i zabrać ze sobą.

Start – każda załoga startuje we własnym zakresie z miejsca wynikającego z opisu, musicie wystartować między 10:30 a 11:00.

Meta – każda załoga powinna ukończyć rajd między 13:30 a 14:00, na mecie będzie czekała specjalna skrzynka, do której powinniście wrzucić wypełnione karty drogowe. Tylko te załogi, które oddadzą w ten sposób swoje karty zostaną sklasyfikowane w rajdzie. Po godzinie 14:00 zabierzemy skrzynkę, więc do tego czasu musicie zdążyć z oddaniem karty.

 

KROK 4 - WYNIKI I NAGRODY

31 stycznia o godzinie 20:00 ogłosimy wyniki rajdu na naszym Facebooku oraz stronie www.

Od 1 lutego załogi, które zajęły trzy pierwsze miejsca będą mogły odebrać puchary i dyplomy z biura Automobilklubu Leszczyńskiego przy ul. Strzeleckiej 7 w Lesznie, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Zagraj z WOŚPem i pojedź z nami!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN RAJDU

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.