^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Zbliża się Rajd Dziecka

wtorek, 22 maj 2018 12:09

Jak co roku na początku czerwca zapraszamy Was na Rajd Dziecka, czyli wielkie świętowanie Światowego Dnia Dziecka. To wspaniała okazja do aktywnego spędzenia czasu w formie sportowo-turystycznej rywalizacji, która zakończona jest mocą atrakcji i nagrodami dla każdego małego uczestnika. Spotykamy się 3 czerwca o godzinie 9:00 w salonie samochodowym Toyota Mikołajczak w Lesznie. Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

>>Formularz zgłoszeniowy<<

Trasa jak zwykle poprowadzi przez urokliwe zakątki ziemi leszczyńskiej. Po drodze na załogi będą czekały zadania specjalne, a na mecie czyli w parku przy Zamku w Rydzynie wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w dodatkowych konkurencjach sportowych, a tym samym powalczyć o cenne nagrody, które z pewnością przydadzą się podczas nadchodzących wakacji. Oprócz tego, na małych uczestników będą czekały atrakcje przygotowane specjalnie na ten dzień przez Zamek w Rydzynie – łódki, zamki dmuchane itp., a każdy członek załogi otrzyma ciepły posiłek.

Już dziś zarezerwujcie sobie czas na udział w Rajdzie w niedzielę 3 czerwca.

>>Regulamin imprezy<<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.