^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

XVII Rajd WOŚP 2018

czwartek, 04 styczeń 2018 13:30

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26. Nasz Automobilklub po raz kolejny wesprze akcję organizując Rajd WOŚP. Wpisowe w wysokości 50 zł pobierane od każdej załogi na starcie zostanie w całości przekazane na cel tegorocznej edycji, czyli wyrównanie szans w leczeniu noworodków poprzez wyposażenie szpitali tzw. pierwszego stopnia w nowoczesny sprzęt.

>>ZAPISZ SIĘ<< 

>>REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY<<

Dlaczego warto wziąć udział w imprezie? Ponieważ oprócz pomocy potrzebującym, wszyscy uczestnicy mają okazję wziąć udział w ciekawym i nietypowym wydarzeniu, poczuć sportowe emocje, świetnie się przy tym bawiąc.

Załogi wystartują w niedzielę z leszczyńskiego Rynku od godziny 11:30. Wcześniej, o 11:15 odbędzie się odprawa dla uczestników, podczas której organizatorzy wyjaśnią zasady imprezy. Wszyscy, którzy nie zdążą zapisać się przez formularz elektroniczny, będą mogli to zrobić jeszcze w dzień Rajdu przed odprawą (od 10:00-11:00).

Pierwsza załoga powinna dotrzeć na metę zorganizowaną w siedzibie firmy DPD w Święciechowie (ul. Produkcyjna 3) około 14:00. Tam odbędą się konkurencje sportowe oraz próba sprawnościowa. Tam również będzie czekał na załogi ciepły posiłek. W tym miejscu ogłosimy także wyniki i wręczymy nagrody około 15:30.

Zachęcamy do udziału!

>>ZAPISZ SIĘ<<

>>REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY<<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.