^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd z Kopernikiem

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 22:05

W niedzielę 8 października organizujemy po raz pierwszy wyjątkowy rajd turystyczny – Rajd z Kopernikiem! Jest on związany z jubileuszem 50-lecia istnienia II Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Zachęcamy do udziału w zabawie zarówno doświadczonych, jak i początkujących w turystyce samochodowej, pracowników, uczniów, absolwentów leszczyńskiego Kopernika, jak i osoby niezwiązane ze szkołą. Świetna zabawa gwarantowana!

WEŹ UDZIAŁ - WYPEŁNIJ FORMULARZ ELEKTRONICZNY >>kliknikj<<

Bazę Rajdu, a tym samym start i metę imprezy zaplanowaliśmy na boisku sportowym Zespołu Szkół nr 2 w Lesznie (ul. Bolesława Prusa 33). Odprawa dla wszystkich załóg, podczas której omówione zostaną zasady udziału w zabawie odbędzie się o 10:15, a już o 10:30 wystartuje pierwsza załoga. Najważniejszym zadaniem będzie przejechanie trasy zgodnie z otrzymanym opisem. Po drodze prowadzącej przez malownicze zakątki ziemi leszczyńskiej na uczestników będą czekały zadania i konkurencje sportowe. Pierwsza załoga powinna dotrzeć na metę około godziny 13:30, a ok. 15:30 zostaną ogłoszone wyniki oraz rozdane nagrody.

Wpisowe wynosi 60 zł od załogi (kierowca + pilot) i jest płatne w dzień imprezy w Bazie Rajdu.

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz elektroniczny lub zapisać się w Bazie Rajdu przed startem (8.10, 9:00-10:00).

UWAGA: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo będą miały drużyny, które zapisały się przez formularz elektroniczny dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Rajdzie z Kopernikiem zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem imprezy.

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.