^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Nasz Klub organizatorem III serii Rotax Max Challenge Poland

niedziela, 14 maj 2017 18:03

W miniony weekend na Kartodromie w Bydgoszczy odbyła się III Seria Rotax Max Challenge Poland. Impreza została zorganizowana przez nasz Automobilklub przy wsparciu właściciela obiektu – OZDG PZM w Bydgoszczy. Zmiany w zakresie infrastruktury na torze oraz doświadczenie kadry Automobilklubu Leszczyńskiego przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów, co potwierdzają opinie zarówno zawodników, jak i promotorów.

Za atmosferę oraz świetne widowisko odpowiedzialni są również zawodnicy, którzy pokazali pełną gamę swoich umiejętności.

Ogromne podziękowania kierujemy do działaczy Automobilklubu Leszczyńskiego, zaangażowanych w organizację zawodów, sędziów oraz całej obsługi za kilka ostatnich dni spędzonych na bydgoskim obiekcie. Szczególne podziękowania należą się przedstawicielom OZDG w Bydgoszczy, którzy przez cały czas wspierali nas w realizacji tego przedsięwzięcia.

Podczas piątkowej i sobotniej rywalizacji na torze byliśmy świadkami znakomitego ścigania przy bardzo niewielu przewinieniach, co jest dowodem bardzo rozsądnej i sportowej jazdy uczestników.

Wyniki III serii Rotax Max Challenge Poland znajdują się na stronie PZM 

Materiały foto i video dostępne są na naszym profilu na facebooku >> www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.