^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

XV Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 15 marzec 2017 22:20

Do tradycji działalności prowadzonej przez nasz Klub z pewnością należy zaliczyć Rajd Pojazdów Zabytkowych organizowany w długi weekend majowy (2-3 maja) we współpracy z Zamkiem w Rydzynie. Tegoroczna, piętnasta edycja jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy w historii odbędzie się w randze Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych (MPPZ).

ZAPISZ SIĘ NA RAJD >>KLIKNIJ<<

Lista zgłoszonych >>KLIKNIJ<<

Zasadnicza część imprezy, polegająca na przejechaniu około 100-kilometrowej trasy zgodnie z opisem oraz wykonaniu zaplanowanych zadań, odbędzie się 2 maja (wtorek). Uczestnicy Rajdu wyruszą z Zamku w Rydzynie, który będzie jednocześnie bazą imprezy. O godzinie 9:45 nastąpi odprawa załóg, a pierwsza z nich wystartuje o godzinie 10:00. Meta pierwszej załogi planowana jest około godziny 15:00. Z kolei o 19:30 w malowniczej scenerii Zamku w Rydzynie odbędzie się uroczysta kolacja, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy.

Drugi dzień imprezy (3 maja) to parada pojazdów połączona z prezentacją na leszczyńskim Rynku.

Każda załoga, która chce wziąć udział w naszej imprezie musi wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Podczas jego wypełniania, w przypadku samochodów, należy zaznaczyć czy bierze się udział w Rajdzie w randze Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, czy też w imprezie turystycznej bez zaliczenia wyników do klasyfikacji generalnej MPPZ. W przypadku motocyklistów mogą oni wziąć udział tylko w imprezie turystycznej bez klasyfikacji wyników w MPPZ.

Dodatkowo w formularzu elektronicznym można również wybrać rezerwację pokoju hotelowego, a także miejsc na kolacji podsumowującej Rajd. Te elementy wymagają dodatkowej opłaty.

Zachęcamy wszystkich posiadaczy co najmniej 25-lenich samochodów i motocykli do udziału w zabawie!

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Uzupełniającym >>KLIKNIJ<<

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>KLIKNIJ<<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.