^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Yeti 2017 z nowymi próbami

środa, 18 styczeń 2017 19:43

Po pierwszym w tym roku rajdzie turystycznym – Rajdzie WOŚP – pora na szybszą rywalizację, czyli Rajd YETI, będący imprezą typu KJS (Konkursowa Jazda Samochodowa) zaliczaną do ogólnopolskiej klasyfikacji RSPMO (Rajdowe Samochodowe Popularne Mistrzostwa Okręgu). Rajd odbędzie się 5 lutego (niedziela) 2017 roku.

Zachęcamy do wcześniejszych zapisów za pośrednictwem formularza elektronicznego >>kliknij<<

Tym razem przygotowaliśmy dla fanów szybkiej jazdy nowe próby, podczas których będzie można sprawdzić swoje umiejętności. Oprócz trzech dobrze znanych prób w Lesznie – na placu przy siedzibie firmy LOB SA, na targowisku Manhattan oraz w Garzynie, załogi będą musiały zmierzyć się z trzema nowymi próbami – w Pawłowicach oraz w dwóch miejscach w Robczysku. Wszystkie próby odbędą się na nawierzchniach utwardzonych – beton, asfalt. Oprócz tego, po cichu liczymy, że dodatkowym utrudnieniem będzie śnieg i lód, które jeszcze lepiej zweryfikują umiejętności kierowców i ich pilotów.

Po odbiór dokumentów zapraszamy już w sobotę od 14:00-16:00 w siedzibie Automobilklubu Leszczyńskiego przy ulicy Strzeleckiej 7 w Lesznie lub w niedzielę od godziny 7:30 w bazie Rajdu, czyli tradycyjnie już w siedzibie firmy LOB SA w Lesznie. Odprawa zawodników została zaplanowana na 9:30, a start pierwszej załogi na 10:00.

Zapisz się na Rajd YETI za pomocą formularza elektronicznego >>kliknij<<

Regulamin uzupełniający Rajdu YETI 2017

Schemat prób sprawnościowych >>kliknij<<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.