^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd WOŚP 2017

piątek, 30 grudzień 2016 18:06

W niedzielę 15 stycznia 2017 po raz kolejny wystartujemy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, aby w ramach sportowej rywalizacji wspierać ratowanie najmłodszych oraz seniorów.

Rajd WOŚP jest imprezą dla każdego - zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących kierowców. Rajd polega na dokładnym przejechaniu wyznaczonej trasy, podczas której do wykonania będą różnorodne zadania - konkurencje sportowe, zadania na spostrzegawczość, próby sprawnościowe. Co roku impreza skupia na starcie kilkadziesiąt załóg, wspierających w ten sposób jedną z największych w Polsce akcji charytatywnych.

 

O godzinie 10:00 spotykamy się na leszczyńskim rynku, aby odebrać numery startowe oraz zapoznać się z dokumentami, a Ci, którzy nie zapiszą się do tej pory przez formularz elektroniczny będą mieli jeszcze okazję na zgłoszenie swojego udziału w imprezie. O 10:45 komandor rajdu opowie o przygotowanej trasie i udzieli ostatnich wskazówek, a o 11:00 wystartuje pierwsza załoga. Metę zaplanowaliśmy jak co roku w siedzibie firmy DPD Jutor przy ulicy Produkcyjnej 3 w Święciechowie.

Niezależnie czy Wasza załoga będzie składała się z kierowcy i pilota, czy weźmiecie udział w rajdzie całą rodziną, będzie na Was czekała doskonała zabawa. Zapraszamy!

Całkowity dochód z wpisowego zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Formularz zgłoszeniowy >KLIK<

Regulamin imprezy >KLIK<

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.