^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

40 lat minęło

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 21:42

Jak w tekście piosenki „40 lat minęło jak jeden dzień...". W tym roku obchodzimy jubileusz działalności naszego Automobilklubu. Podejmowane przez nas inicjatywy są przede wszystkim kierowane do społeczności lokalnej, dlatego również przy tak ważnej dla nas okazji chcemy podzielić się tym, co udało nam się osiągnąć z mieszkańcami Leszna i okolic. W związku z tym, zapraszamy w sobotę 24 września od 11:00 do 18:00 na leszczyński Rynek, który zamieni się tego dnia w prawdziwą motoarenę.

Zaprezentujemy wówczas naszą działalność w kilku odsłonach. W strefie kartingowej zobaczymy profesjonalny team kartingowy AMO Racing Team prezentujący między innymi pojazd Kartingowego Mistrza Świata w kategorii KF, Karola Basza.

W strefie samochodowej będzie można przyjrzeć się z bliska bolidowi wyścigowemu BM Racing Team Bartłomiej Mirecki z Częstochowy startującemu w Formule Renault 2.0, samochodowi wyścigowemu Kia Picanto, a także samochodom rajdowym m.in. naszego leszczyńskiego kierowcy Herbiego.

Stworzymy również specjalną strefę motocykli militarnych wraz z kuchnią polową, wydającą tego dnia wszystkim chętnym pyszną grochówkę. Swoje miejsce na leszczyńskiej starówce będą również miały samochody zabytkowe naszych działaczy. Oprócz tego, wśród atrakcji jubileuszowych zaplanowaliśmy występ mażoretek około godziny 16:00.

Wydarzenie wspiera Miasto Leszno, a patronem medialnym zostało Radio Elka.

Zapraszamy na jubileusz Automobilklubu Leszczyńskiego!

 

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.