^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd KONSTRUKTOR.info.pl

piątek, 26 sierpień 2016 21:16

Rajdy samochodowe typu KJS, są stałymi elementami działalności Automobilklubu Leszczyńskiego. Dlatego nie mogło ich zabraknąć również w roku jubileuszowym związanym z 40-leciem działalności Klubu. Rajd Konstruktor na stałe wpisał się również jako w świadomości zawodników, jako impreza inaugurująca sezon KJSowy w regionie.

Wyniki w rozwinięciu.

Baza Rajdu zlokalizowana zostanie tradycyjnie na Ranczo Karina. Na zawodników czekać będzie trasa o długości ok. 90km oraz 12 prób sprawnościowych o różnym stopniu trudności.

Wielką niespodzianką z pewnością będzie fakt, że udział w Rajdzie Konstruktor jest bezpłatny, co jest niewątpliwie zasługą naszych wieloletnich partnerów i sponsorów imprezy – firmie Konstruktor, Profit, Giera, Interbell, Jamalex oraz Ranczo Karina.

Serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

Regulamin Rajdu

Wyniki w poszególnych klasyfikacjach:

- Generalna

- Klasa 2

- Klasa 3

- Klasa 4

- Klasa 5

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.