^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd WORD 2016

piątek, 26 sierpień 2016 21:11

Wszystkich fanów naszych rodzinnych rajdów turystycznych zapraszamy na podwójnie jubileuszowy Rajd WORDu. W tym roku organizujemy tę imprezę po raz 25, a dodatkowo wpisuje się ona w jubileuszowy rok 40-lecia działalności naszego automobilklubu.

Startujemy jak zawsze z siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lesznie przy ul. Opalińskich 1a, a kończyć będziemy w malowniczej scenerii Dworku w Jeziorkach.

Dla uczestników przygotowaliśmy zadania sprawdzające znajomość przepisów ruchu drogowego, a także sprawność w prowadzeniu pojazdu. Oprócz tego, jak przystało na rajd turystyczny - załogi będą miały do pokonania określoną trasę, w trakcie której spotkają się z wieloma wyzwaniami. Ważna będzie spostrzegawczość i skrupulatność w przestrzeganiu opisu trasy. Na mecie każdy otrzyma ciepły posiłek, a najlepsi puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub do zapisów na starcie imprezy. Serdecznie zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin imprezy

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.