^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Zagraliśmy i pojechaliśmy z WOŚP

niedziela, 10 styczeń 2016 17:35

Lekki mróz, piękne słońce i 18 załóg gotowych na rywalizację i niesienie pomocy w ramach WOŚP, wzięło udział w rajdzie organizowanym przez Automobilklub Leszczyński.

 

- Gramy z Orkiestrą od 15 lat i jesteśmy z tego dumni. Każdy wspiera to przedsięwzięcie tak jak może i potrafi najlepiej dlatego my każdego roku organizujemy imprezę turystyczno-samochodową, z której zebrane od załóg wpisowe przeznaczamy na cel akcji. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych wieloletnich partnerów – firmy FHU „Jutor” Sp. J. K i R Józefowicz, drukarni Libra oraz Centrum Pucharowego „T.M.” – mówi Lechosław Dudka, wiceprezes Automobilklubu Leszczyńskiego.

Zawodnicy mieli do pokonania około 40 kilometrową trasę, podczas której czekały na nich zadania i łamigłówki drogowe, test z wiedzy o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, próba sprawnościowa - test Stewarda, a także próba szybkościowa oraz ciekawe próby zręcznościowe. Najlepiej z trasą i zadaniami poradzili sobie Damian i Kamila Domańscy zajmując pierwsze miejsce, drugie miejsce na podium należało do Michała i Emilii Kraśnerów, a trzecie do Sławomira i Heleny Sierpowskich.

 

Wszystkie pieniądze zebrane od załóg w ramach wpisowego zostało przeznaczone na cel tegorocznej akcji, czyli zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

 

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.