^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Jedziemy z WOŚP

poniedziałek, 28 grudzień 2015 21:35

10 stycznia 2016 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 24. Z tej okazji Automobilklub Leszczyński organizuje XV Rajd WOŚP. Wpisowe zebrane od załóg w całości zasili cel tegorocznej akcji, czyli zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Każdy może pomóc, my pomagamy robiąc to, co potrafimy najlepiej. Dołącz do nas i baw się dobrze!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >KLIK<

REGULAMIN RAJDU >KLIK<

W czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny będziemy zbierać pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażając oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych. Zbliżający się Finał to również zbiórka na rzecz geriatrii.

Zachęcamy wszystkich kierowców, fanów sportów motorowych, dobrej zabawy w świetnej, sportowej atmosferze do udziału w XV Rajdzie WOŚP, wspierającym cel tegorocznej Orkiestry. Impreza rozpocznie się 10 stycznia o godzinie 10:00 w siedzibie firmy DPD w Święciechowie (ul. Produkcyjna 3). Wówczas nastąpi przyjęcie załóg, wydanie dokumentów, a następnie o 10:45 odprawa zawodników. Start pierwszej załogi został zaplanowany na 11:15, a meta na godzinę 14:00 również w siedzibie DPD. Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły posiłek. Około 15:00 ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody.

Zachęcamy do wcześniejszych zapisów za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, a także do zapoznania się z Regulaminem Rajdu.

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.