^Powrót na górę

  • Karting

    Naszą specjalizacją jest karting. Wpieramy rozwój tego sportu, a przede wszystkim naszych zawodników. Szkolimy kadrę sędziowską.

  • Rajdy sportowe

    Organizujemy rajdy sportowe typu KJS, a wśród nich Rajd Yeti, Rajd Konstruktor Group oraz Rajd Andrzejkowy.

  • Turystyka samochodowa

    Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas proponujemy rajdy turystyczne - Rajd WOŚP, Rajd Pojazdów Zabytkowych, Rajd Dziecka.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/AutomobilklubLeszno

 

facebook

 

 

Nasi partnerzy:


 

Media:


10805107 723915511024012 2065807678 n 

Promotorzy serii:


 

Rajd Dziecka - 31 maja!

wtorek, 26 maj 2015 02:00

W każdym z nas tkwi dziecko. Dlatego zapraszamy wszystkich – młodych i starszych, rodziców z dziećmi, uczniów i osoby pracujące, mieszkańców całego regionu leszczyńskiego, którzy lubią dobrą zabawę z super atrakcjami do udziału w Rajdzie Dziecka, już 31 maja.

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Tym razem zorganizowane zostaną dwie trasy – turystyczna i nawigacyjna. Obydwie będą polegały na przejechaniu trasy z Leszna do Rydzyny zgodnie z opisem oraz wykonaniu po drodze określonych zadań. Różnica polega na stopniu trudności. Uczestnikom, którzy wystartują w imprezie tego typu po raz pierwszy proponujemy łatwiejszy opis trasy, natomiast tym bardziej doświadczonym – trudniejszy. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności na zróżnicowanym poziomie i otrzymać nagrody w tych dwóch kategoriach.

Dodatkowa klasyfikacja będzie przeznaczona dla dzieci do 14 lat, dla których przygotowany zostanie szereg konkurencji sportowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

Na wszystkich uczestników na mecie Rajdu w parku przyzamkowym w Rydzynie będzie czekało pyszne jedzenie oraz dodatkowe atrakcje – dmuchane zamki, wata cukrowa i wiele innych.

Sponsorami wydarzenia są: firma Renault Smektała, Miasto Leszno, Zamek w Rydzynie oraz firma Interbell.

PLAN DNIA:
9.00 – zbiórka w siedzibie Renault Smektała w Lesznie
9.30 – odprawa zawodników
10.00 – start pierwszej załogi
Ok. 13.00 – meta pierwszej załogi
Ok. 15.00 – zakończenie wydarzenia

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Copyright © 2018. Automobilklub Leszczyński  Rights Reserved.

Automobilklub Leszczyński: 64-100 Leszno, ul. Strzelecka 7   tel./fax (65) 520-62-30  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.